Sieć Handlowa polo polska poszukuje lokali handlowych. Jeśli posiadasz taki lokal i jesteś zainteresowany współpracą z pewną, stabilną firmą z. Ddd dobre dla domu sprzedaŻ podŁÓg drzwi schodÓw takich firm jak Krono, Balterio, Quick step, Pol-skone, Dre, sieć franczyzowa.
Drogeria Rossmann– artykuły higieniczne, kosmetyki oraz perfumy. Rossmann Supermarkety Drogeryjne są największą siecią supermarketów drogeryjnych. Szukamy lokali. w związku z dynamicznym rozwojem sieci poszukujemy do kupna lub wynajęcia powierzchni handlowych: w miastach posiadających co najmniej 20 . Szukamy lokali na mięsno-wędliniarskie sklepy firmowe! 2010. 02. 25. Kryteria doboru lokali: miasta posiadające conajmniej 5 tys.

14 Cze 2010. Poszukujemy lokalu na kursy bukieciarstwa w Gdańsku. Wymagania: Fundacja szuka małego lokalu Warszawa-Włochy-Warszawa» 2010-06-22. Dla naszego Klienta, sieci delikatesów mięsnych, poszukujemy lokali o powierzchni od 50 do 100m2 lub 20 m2-wyspa) w centrum handlowym Lokalizacje: ulice. Wynajem lokalu o powierzchni 250-500 m2, do którego posiadają tytuł prawny, przy czym na ww. Powierzchnię może składać się kilka sal z dobrą komunikacją. Rodzaj nieruchomości: Lokale Handlowe. Rodzaj transakcji: szukamy. Numer id oferty: 46. Oferta z dnia: 21-05-2009. Miasto: Warszawa. Dzielnica: Ursynów. Szukam lokalu do wynajęcia, Szukam lokalu pilnie do wynajęc. 2009. 09. 04, 2009. 10. 04, Zobacz ogłoszenie. Szukam lokalu do wynajęcia, szukamy lokali. Szukamy lokali. w ciągu najbliższych lat firma abra s. a. Planuje dynamiczny rozwój sieci sklepów firmowych w branży wyposażenia wnętrz. 7 Kwi 2010. Szukamy lokalu dla firmy, fot. Shutterstock. Ponieważ w modernizacji lokalu ma interes również jego właściciel, ustalmy, które przeróbki. 21 Sty 2010. Poszukujemy lokali do wynajęcia pod sieć aptek w następujących miastach: Jarosław, Krosno, Mielec, Stalowa Wola, Tarnobrzeg. Powierzchnia: Gwarantujemy solidnego najemcę, długie zamkniete okresy najmu, partycypacje w kosztach budowy i remontów lokali. Firma dla ktorej szukamy lokali to sieć. Szukamy nowych lokali. w związku z dynamicznym rozwojem sieci sklepów jysk w Polsce, poszukujemy powierzchni pod działalność handlu detalicznego z branży. Warszawa: bardzo interesujĄca oferta wspÓŁpracy Mamy w swojej bazie danych wiele lokali położonych w prestiżowych lokalizacjach Warszawy (współpracujemy z. Pilnie poszukujemy dla naszych klientów lokali handlowych o powierzchni od 30 do 400 metrów2. Lokale do wynajęcia-na sprzedaż-Śrem. Otwierasz restaurację, pizzerię czy bar kanapkowy? Każdy z tych lokali potrzebuje odpowiedniej przestrzeni. Dla naszych klientów szukam lokali użytkowych do kupna, lokale handlowe, magazyny, lokale na biuro, lokal handlowy Kraków sprzedam, magazyn Kraków sprzedam, lokal.

Poszukujemy lokali w Warszawie spełniających następujące kryteria: powierzchnia do 50m2-posiadanie witryny-z wejściem od ulicy-w pobliżu, szukamy lokali. Witamy na Stronie Galerii Piotrków-Centrum Handlowo-Biurowe Galeria Piotrków Szukasz lokalu, Szukam lokalu, Piotrków lokale, szukamy lokalu na bank. Ogłoszenia biznesowe szukam lokalu. Informacje o szukam, lista ofert tematycznych lokalu. Rozwijająca się firma, producent marki moore markit poszukuje lokali handlowych w celu otworzenia salonów firmowych.

Poszukuję lokalu do wynajęcia, w centrum Siedlec, najlepiej z wejściem od ulicy. Metraż od 25 do 60 metrów kw, w rozsądnej cenie. Najmę lokal* szukam lokalu. 27 Kwi 2010. Firma Tabak Grupa Sp. z o. o. Właściciel sieci sklepów Trafika, poszukuje kolejnych lokali do wynajęcia pod punkty handlowe. Szukamy.
Pilnie szukamy lokalu handlowego w centum Krakowa. Inne nieruchomości poszukuję do wynajęcia, ogłoszenia drobne na Gumtree. Szukamy lokalu-brzeg do lny, woŁÓw, trzebnica. Sieć sklepów odzieżowych okay Multibrand Shops poszukuje lokalu w rozsądnej cen. Ukryte dane teleadresowe. 23 Cze 2010. Poszukujemy lokali do wynajęcia w Bydgoszczy i na terenie woj. Kujawsko-pomorskiego w następujących specyfikacjach: 15-60 m2: pod.
18 Sty 2010. Szukam do wynajęcia niedrogo małego lokalu (w centrum lub śródmieściu) lub na pół z jakimś innym najemcą/właścicielem, pod sprzedaż art. Poszukujemy lokali mieszkalnych i użytkowych w Warszawie dla klientów naszej agencji nieruchomości. Pośredniczymy w Obrocie Nieruchomościami. Szukamy malego lokalu w Przemyslu do 10-20m2jestesmy klubem skuterowym z. Szukam lokalu min 300m2Z przeznaczeniem na sprzedaż detaliczną artykułów. Mój wątek o lokalu został usunięty, w każdym razie szukam lokalu niedrogiego w Wawie, gdzie ustawię biurko, dwa fotele i regalik. Poszukujemy lokali handlowych do wynajęcia o powierzchni powyżej 200-300m2, w miejscowościach powyżej 12 tys. Mieszkańców, w miejscach o dużym natężeniu.
Pilnie poszukujemy lokalu do wynajęcia: w związku z planami otwarcia drugiego punktu usługowego poszukujemy lokalu w Warszawie lub w okolicach. Poszukujemy lokali w Warszawie spełniających następujące kryteria: powierzchnia do 50m2-posiadanie witryny-z wejściem od ulicy-w pobliżu ruchliwych.

Szukam lokali pod placówki banku. Ogłoszenia Ogłoszenie. Poszukuję lokalu pod Placówkę Bankową w następujących miastach: Polkowice-Bielawa-Jelenia Góra-

Biura szukamposzukuje lokalu an biuro w okolicach ul Skargi, Wojtarowicza. Lokalu min. 200m parter pod gastronomie. Szukamy dla klienta lokalu o pow.
Szukam do wynajęcia lokalu na warsztat samochodowy w Krakowie lub okolicach. Więcej» Szukam małego lokalu lub miejsca w salonie kosmetyczno-fryzj. Zobacz wyszczególnione strony Szukamy Lokali Handlowych, przeczytaj o Szukamy Lokali Handlowych i znajdź strony o Szukamy Lokali Handlowych. Poszukujemy lokali o powierzchni od 30 do 50 m2, na parterze, z witryną, pod sieciowe sklepy mięsne, długoterminowa umowa najmu, pewny najemca. Szukam lokalu na wynajem pod salon na terenie Dąbrowy Górniczej lub bliskich okolic, usytuowanego na parterze-wejście od ulicy za przystępną cenę. Lokale użytkowe Rzeszów, dla naszego klienta, sieci delikatesów mięsnych, poszukujemy lokali od 50 do 100m2 lub. Data dodania: 2009-01-05. Dział: wynajem: szukam, Lokale użytkowe, 0, Lubelskie). Treść ogłoszenia: Szukamy lokalu na galeriĘ. Najchętniej ulice Lubel. Witam szukam lokalu gastronomicznego w okolicach Stare Miasto, Rynek, okolice Legnickiej lub coś w tych okolicach. Jeśli ktoś ma do wynajęcia lub przejęcia. Szukamy lokali uzytkowych/handlowych. Kategoria: nieruchomoŚci (Poszukuję do wynajęcia). Numer: 17911. Data dodania: 25 06 2009

. Pilnie poszukujemy lokali handlowych oraz biurowych pod banki, firmy sieciowe oraz inne instytucje. Zapraszamy do wysłania zgłoszenia przez. 25 Kwi 2010. Na przeszkodzie stanęły jednak problemy ze znalezieniem odpowiednich lokali. – Szukamy tanich lokali, żeby jak najbardziej skrócić okres. Oferujemy mieszkania, domy, działki, lokale, obiekty w Szczecinie i okolicach. Więcej informacji o firmie. pilnie szukamy. Pilnie potrzebujemy mieszkań i. 27 Kwi 2010. Szukaj" Bank szuka lokalu" w: Polska. Słowa bliskoznaczne dla" Bank szuka lokalu" drzwi, hipoteka bankowa, kredyt hipoteczny, leasing wózki. New York: szukam lokalu do wynajecia od 21-ego sierpnia do 15-ego. Szukam Lokalu Jezeli potrzebujesz pomocy zwiazanej z tlumaczeniem tekstu z jezyka. Szukamy lokali. Dysponujesz lokalem i chcesz go wynająć na Aptekę-Aptece z Grupy Dobrych Aptek. 100m2; lokal zlokalizowany na parterze; duże witryny.
Poszukujemy do wynajęcia lokali. Ogłoszenia Nieruchomości-Szukam do wynajęcia. Katowice i okolice. Poszukujemy lokali handlowych dla naszych klientów.
Artykuły arrow abra Meble-szukamy lokali. Kalendarz: 16 Czerwca 2010 Środa Imieniny: Alina, Aneta, Benon, Budzimir, Jan, Justyna, Ludgarda.

Dla naszych Klientów, którymi są duże sieci handlowe, poszukujemy lokali do wynajęcia w Mielcu i na terenie woj. Podkarpackiego w następujących.
Szukam lokalu handlowego do wynajęcia. Szukam biura do wynajęcia. Szukam magazynu do wynajęcia. Szukam budynku do wynajęcia. Szukam lokalu handlowego do.

Stalowa Wola i okolice-aktualne ogłoszenia Nieruchomości, Poszukuję do wynajęcia podobne do Poszukujemy lokali do wynajęcia.
22 Cze 2010. Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych, poszukujemy do wynajęcia lokali handlowych o powierzchni od 300 do 1400 m2 w.

Szukam lokalu do wynajęcia w Zwoleniu-Forum echodnia. Eu. Bardzo wdzięczna za użyczenie informacji o ewentualnym wynajmie lokalu w Zwoleniu; pozdrawiam. 3 Cze 2010. Poszukujemy lokalu handlowego o pow. 30-70 m. Kw. w Tarnowie w ścisłym centrum lub bliskiej okolicy (ulice o dużym natężeniu ruchu pieszego).
Szukam lokalu pod placówkę banku 1. Oferty wynajmu nieruchomości komercyjnych Jarocin. Znajdziesz tutaj hale, magazyny, budynki biurowe do wynajęcia. 15 Cze 2010. w razie potrzeby, można pisać też na maila: inwestycje3city@ wp. Pl. Dzięki z góry i pozdrawiam! Szukam lokalu dla firmy-Gość: JanK 15. 06. 10.
22 Cze 2010. Poszukujemy lokali do wynajęcia w Nowym Sączu i na terenie woj. Małopolskiego w następujących specyfikacjach: 15-60 m2: pod działalność.Inwestor, sprzedam firmę, biznes, kupię firmę, szukam inwestora wspólnika. Poszukujemy lokalu handlowego. Kraj: Polska. Województwo, dolnośląskie.

25 Mar 2010. Dla firmy sieciowej z branży odzieżowej poszukujemy lokali o powierzchniach ok. 200m2. Lokalizacja: miasta na terenie województwa. Dla naszego Klienta, ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych, poszukujemy do wynajęcia lokali handlowych o powierzchni od 300 do 1400 m2 w miastach woj.
Poszukujemy lokali w Warszawie spełniających następujące kryteria: powierzchnia do 50m2-posiadanie witryny-z wejściem od ulicy-w-Biuro-Lokale. Lokal pod MASAŻpilnie szukam lokalu pod masaż numer teI 726388825Dodano: 2010-06-13. Szukam lokaluPoszukuję lokalu do wynajęcia w Nowym Sączu lub okolice. 16 Kwi 2010. Dla sieci sklepów spożywczych poszukujemy lokali: Powierzchnie: 300-2000m2 Parter, witryny, ciąg komunikacji pieszej.

21 Cze 2010. Data publikacji: czerwiec 21, 2010 1: 28 przed południem Imię: BAZApowierzchni. Pl Cena: 1 zł Telefon: 501 432 310 Tagi: szukam lokalu.

Poszukuję lokalu na sklep meblowy, 19-03-2010. Szukamy do wynajęcia, 18-03-2010. Sprzedam lub wynajmę pawilon 12m2 na Targowisku Cider Centru, 03-03-2010. Szukam lokalu na biuro w Otwocku. Potrzebne są 2-3 pomieszczenia. Tel. 0 502-148-957 telefon: 0502148957. e-mail: karolalgr@ wp. Pl. parametry lokalu:

Poszukujemy lokali do wynajęcia w Białymstoku i na terenie woj. Podlaskiego w następujących specyfikacjach: 15-60 m2: pod działalność biurową. Szukam lokalu do wynajęcia, Szukam do wynajęcia lokalu na warsztat samochodowy w Krakowie lub okolicach kontakt tel. 508810749-Ogłoszenia.
Poszukujemy lokali do wynajęcia w Katowicach i na terenie woj. śląskiego w następujących specyfikacjach: 15-60 m2: pod działalność biurową. 23 Cze 2010. Szukam lokalu do wynajęcia. Pilnie poszukuję lokalu użytkowego przeznaczonego do prowadzenia działalności w branży motoryzacyjnej (warsztat. 30 Cze 2010. Szukam lokalu do wynajęcia. Pilnie poszukuję do wynajęcia małego lokalu. Zależy mi na jak najmniejszym pomieszczeniu w rozsądnej cenie.
Znacie taki w Bielsku? Konkretnie szukam. Poszukuję do wynajęcia lokalu na sklep odzieżowy. Wynajmę lokal na sklep Odzieżowy Pow ok 50 m2 Tylko Warszawa. 24 Cze 2010. Poszukujemy lokali do wynajęcia w Rybniku i na terenie woj. śląskiego w następujących specyfikacjach: 15-60 m2: pod działalność biurową. 10 Maj 2010. szukam lokalu na parterze na prywatne przedszkole 100-150m2. Mile widziana spokojna okolica, park, przystanek. Lokal może być w stanie.
Pilnie szukamy lokalu! Kraków) proszę o kontakt. Dodano dnia 11. 01. 09. Poszukujemy do podnajęcia lokalu na salon kosmetyczny w/przy salonie fryzjerskim.

Dla naszych Klientów, którymi są duże sieci handlowe, poszukujemy lokali do wynajęcia w Rzeszowie i na terenie woj. Podkarpackiego w następujących. Posiadacie wolne lokale handlowe w parterach budynków. Myślicie o zmianie. Pilnie poszukujemy do kupna lokali handlowych-deptaki-główne ulice handlowe. Szukam lokalu użytkowego do wynajęcia. Preferowana lokalizacja: mazowieckie, Warszawa. Cena: do 10 000 pln. Powierzchnia: od 30 do 80 m2.